Tetovanie.?!

Autor: Frederik Krucovčin | 11.7.2013 o 16:48 | (upravené 11.7.2013 o 16:53) Karma článku: 3,04 | Prečítané:  1073x

Aký je Váš názor? Páči sa Vám keď ho majú ľudia? Nepáči sa Vám preto, lebo si budete myslieť, že ako to bude vyzerať v starobe? Prípadne zvyknete darovať krv a preto nechcete, ale ináč by ste si ho možno aj dali? Keď si ho dávate, prečo si ho dávate a prečo si dávate presne motýľa, púpavu, citát atď?

Áno, pýtam sa na tieto otázky, lebo nechcem vyzerať ako kňaz, ktorí káže. Jednoducho blog je o seba vyjadrení a preto tu píšem svoj názor a budem veľmi rád keď o ňom podiskutujeme.

Tak a teraz k veci:

Verím v to, že telo človeka je len schránka, krabica, prípadne hocijaký predmet ktorý niečo chráni. Chráni dušu. Verím v to, že telo môže byť nástroj na reprezentovanie seba samého. Chcem veriť tomu, že každý človek si dáva tetovanie z dôvodu, že mu niečo pripomína. Ja osobne tam mám vytetované Všetko spolu hrá. Veľa ľudí v tom vidí rapera Majka Spirita. Áno, on bol tá inšpirácia, ale jednoducho, keď som si to tetovanie dával som zistil, že naozaj je všetko tak, ako má byť. Možno to nechápeme práve teraz, možno to nepochopíme o mesiac, prípadne možno ani o rok. A možno oveľa dlhšie. Ja osobne som pochopil nejakú vec až po 10 rokoch. Dalo to zabrať, ale tým, že mám to tetovanie a tým, že na neho pozerám, tak si túto myšlienku fixujem do hlavy chtiac-nechtiac. To tetovanie je to, že aj keď sa necítim práve najšťastnejší a pozriem sa smerom dole, tak mi to pripomenie to, že fakt je všetko tak, ako má byť. V najbližších dňoch si chcem dať ďalšie. Je to z toho dôvodu, že chcem začať písať viac blogov, viac myšlienok, ktoré sa predierajú z hlavy na papier a musia ísť von, buď vo forme blogov, príbehov alebo jednoduchých faktov. Takže keď budú peniaze a verím, že budú, tak možno má v 30ke uvidíte celého pote(n)tovaného. A možno raz budem mať fakt 70, budem mať vnúčatá, ale snáď si ešte budem pamätať a rozprávať im príbeh o tom, ktoré tetovanie som si prečo dával. Je ich fakt dosť, ktoré si chcem dať už teraz.

A ako ste na tom vy? Páči sa Vám či nie? Prípadne ak nie, tak prečo?

Na úplný koniec som našiel 2 pekné citáty, ale žiaľ autor chýbal. Ak niekto pozná autorov týchto citátov, kľudne mi ich pošlite a ja doplním.

Láska může vydržet nadosmrti..... ale tetování ještě o 6 měsíců déle.

Pro někoho, kdo miluje tetování, je nejvzácnější čistá kůže.

 

(zdroj: http://mordrezia.blog.cz/1011/citaty-o-tetovani)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Žili v slávnej vile, no nikdy sa do nej nevrátili

Filmár David Cysař pátra po histórii svojich blízkych, ktorých za vojny obrali o unikátnu vilu. Stavbu od Adolfa Loosa otvoril verejnosti.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?