Ach, tie piatky...

Autor: Frederik Krucovčin | 23.3.2012 o 23:50 | Karma článku: 6,49 | Prečítané:  745x

Je piatok večer. Ako každý piatok väčšina mladých ide zresetovať hlavu a vypustiť problémy z hlavy. Po slovensky ide sa na diskotéku a určite sa aj poriadne opiť. Šak ako ináč. Žiaľ sme už jednoducho takí. Teda aspoň prevažná väčšina.

Táto väčšina sa piatok schytí, prevažne partia a ide sa na diskotéku. Niektorí sa opijú, teda aspoň „do nálady“ pred tým ako pôjdu, niektorí po. Kto ako. Je dobré sa ísť po týždni odreagovať niekam, ale žeby sme k tomu potrebovali neustále len a len alkohol sa mi nezdá najsprávnejšie.

V podstate mladí sa ináč ako bez alkoholu už ani moc nevedia zabávať. Je pravda, že keď sa človek opije tak je mu ľahšie s hocikým komunikovať, ale žiaľ veľa krát to aj dosť preženie a zbytočne vznikajú konflikty a nedorozumenia, ktoré sa končia nie práve najlepšie.

Neviem či je to len fenomén nášho mesta alebo celkovo, ale žiaľ nevidím v piatok vonku partiu, ktorá by šla von sa len tak prejsť a pokecať o tom, čo je nové a čo v priebehu týždňa zažili. Ako som už spomínal, prevažná väčšina pôjde zresetovať a to poriadne a tí druhí sedia za facebookom celý večer.

A ak sa aj lepšie pozrieme na tie diskotéky tak je tam dosť veľa mladých čo ešte ani nemá 18 a je dosť spitých; holky, ktoré prichádzajú na diskotéky ako nejaké prostitútky a len čakajú akého pracháča si ulovia; chalani, ktorí sa kvôli maličkosti sú schopní pobiť sa hlava, nehlava? Je toto fakt správne?

Áno je fajn, keď tam človek príde a vie sa normálne zabaviť, avšak veľakrát to žiaľ tak nevyzerá. Takýchto prípadov je však čím ďalej, tým menej.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Váhostav dostal pokutu za schránkové firmy, majiteľom je Široký

Úrad pre verejné obstarávanie dal stavebnej firme Váhostav pokutu za neprehľadnú vlastnícku štruktúru, Široký je skutočným vlastníkom podniku.

SVET

Čo povedala premiérka Mayová o Európe a Británii

Británia skrátka odchádza z Európskej únie.

KULTÚRA

Sherlockovi klesla sledovanosť. Keby pohol mozgom, zistí aj prečo

Za nízkymi číslami môžu byť Rusi.


Už ste čítali?